Spadające gwiazdy na medialnym niebie

A dobra, pochwalę się: Ostatnio przejrzałem najnowszy numer „Party. Życie gwiazd” i nie rozpoznałem ani jednej gwiazdy.✨

Tu w zasadzie mógłbym zakończyć swoją myśl, niemniej należy się Wam parę słów wyjaśnienia. Otóż jeszcze parę lat temu mając w ręce tego typu wydawnictwo, byłbym w stanie określić, że ta pani z dzieckiem to chyba aktora filmowa, a tamten pan to pewnie muzyk. Teraz czuję się jak – przepraszam za trudne słowo – prozopagnostyk, który widzi, ale nie poznaje.

Nie mam pewności czy wynika to z mojej ignorancji, czy może bardziej z faktu, że niektóre gwiazdy, szczególnie te nowe, błyszczą na medialnym niebie trochę na siłę. Zapalają się, by za chwilę zgasnąć. A po nich przychodzą kolejne. I kolejne. I wciąż jest wielu astronomów gotowych śledzić ich losy.

8 uwag do wpisu “Spadające gwiazdy na medialnym niebie

  1. Trochę tak. Chyba najbardziej zainteresowane zawartością takich gazet są same gwiazdy: Piszą o mnie czy nie piszą? Będą zlecenia reklamowe, czy nie będą?

   Polubienie

 1. To zupełnie jak w reklamach Play. Po drodze do pracy mijam bilboard, na którym co jakiś czas zmieniają się twarze reklamujące kolejne abonamenty. Od wielu miesięcy żadnej z tych twarzy nie rozpoznałam. Gwiazdy nie są podpisane, więc nadal nie wiem kto to.

  Polubione przez 1 osoba

 2. Jak jestem u rodziców, to też przeglądam takie kolorowe coś. Z życia gwiazd? Oj, nie znam większości. To ogromna zasługa pozbycia się grającego pudła w 2014 roku. O dziwo, bezboleśnie ten zabieg przeszedł. I jakbym taki bardziej szczęśliwszy był.
  I dziś nie wiem kto to jest Julia Wieniawa. A może i dobrze, że nie wiem?

  Polubione przez 1 osoba

  1. „To ogromna zasługa pozbycia się grającego pudła w 2014 roku” – to jest moje słowo (zdanie wręcz) na niedzielę, dziękuję! Poprawiło mi humor ;D

   PS. Julii nie żałuj! 😉

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s